Any two 4 Packs of Veenies (8 total Veenies, in any two flavors), 8 buns, all the JustAJ's made toppings and sauces. 

A tasty and easy meal for 4-8 people! 

Please indicate which two packs you would like in the comments.

Veenie Meal Kit

SKU: 0003
$40.00Price
  •  

  • Please let us know if there are any problems with your Veenies.  Satisfied eaters and full bellies are important to us.  

  • Instagram

© 2020 by JustAJ's Foods

Check us out on IG

E-Mail Us